piątek, 18 kwietnia 2008
Salomonelli

Krzysztof Piasecki docenia Jana Rokitę za to, że ustąpił miejsca swojej genialnej żonie. Docenia też Nelli - za plan zastąpienia Donalda Jankiem. Salomonelli, po prostu ;)

19:44, stop_fotydze , Inni o Nelli
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 07 kwietnia 2008
Nelli Rokita o parze gejów: Chciałabym wiedzieć, który jest kobietą

- Związki homoseksualne to ekstrawagancja, nie - normalny związek. To są artyści - powiedziała Nelli Rokita w TVN24 o parze homoseksualistów, którzy w zeszłym tygodniu przyjechali do Polski. - To związek dwóch mężczyzn, a nie - rodzina - podkreśliła.

Para przedstawiona w orędziu prezydenta Kaczyńskiego wystąpiła kilka dni temu na specjalnej konferencji w Sejmie, gdzie raz jeszcze podkreśliła chęć spotkania z Lechem Kaczyńskim. Ten po raz kolejny odmówił.

Jak przyznała Nelli Rokita, w przeciwieństwie do prezydenta Kaczyńskiego chętnie spotkałaby się z panem Fayem i jego mężem. - Jestem bardzo ciekawa. Ja bym się chciała dowiedzieć, który z nich jest kobietą, a który - mężczyzną - przyznała poseł Rokita. - Chętnie z nimi porozmawiam, ale to nie znaczy, że chciałabym przyjmować ich zasady życiowe - dodała.

- U nas w Polsce mamy zasady życiowe, mamy społeczeństwo wierzące - dodała Nelli Rokita. - My (osoby heteroseksualne) zawsze będziemy większością - podkreśliła.

- Naszym obowiązkiem jest rozmawiać z tymi ludźmi, pan Niesiołowski nie ma racji - tak skomentowała wypowiedź wicemarszałka Sejmu, który stwierdził, że konferencja Faya i jego partnera to hucpa. - Ale powinniśmy ich przekonać, by pozwolili nam mieć własne zdanie - dodała. Z Nelli w TVN24 dzielnie spierała się Manuela Gretkowska, ale - jak przewidywaliśmy przed programem - nie dała rady. - Ale uwielbiam panią - pocieszyła ją na końcu Nelli Rokita.

środa, 02 kwietnia 2008
Nelli Rokita wstrzymała się od głosu ws. Traktatu

Wczoraj - przez napięcie, nerwy i z nawału zajęć - zapomnieliśmy dodać, że Nelli Rokita wstrzymała się od głosu ws. ustawy o ratyfikacji Traktatu z Lizbony. Znalazła się tym samym w doborowym towarzystwie - zobacz, jakie znane nazwiska z PiS-u wstrzymały się od głosu.

Ws. uchwały (zabezpieczające ustalenia z Brukseli, m.in. mówiącej o wyższości polskiej konstytucji nad Traktatem) Nelli Rokita głosowała za.

- Wszyscy jesteśmy za Traktatem - mówiła wcześniej tuż po swoim rozdzierającym serce oświadczeniu nt. rozkroku Donalda.

11:14, stop_fotydze , Breaking News
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 30